Jesteśmy po to by uchwycić

Każdą Twoją chwilę.

Fotografia z duszą

Fot. Biznesowa

Innymi słowy: „Personal Branding”. W biznesie, dobre zdjęcie to podstawa, to Twoja osobista wizytówka. Nieważne czy jesteś początkującym pracownikiem, czy od lat zarządzasz swoją działalnością. 

Przy tego typu zdjęciach do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie. Szukamy w Tobie najlepsze cechy. Jesteś aktorem? może muzykiem? Pokażemy Cię od możliwie najlepszej strony, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży foto.

 

Dla Influencer'ów

Instagram, Facebook, etc. Dzisiaj to jedne z najpopularnieszych mediów dla internetowych twórców. Tzw. Influencer’ów. Takie osoby nie mogą sobie pozwolić na amatorskie zdjęcia, w swoich social mediach. 

Wykonujemy profesjonalne sesje, znając potrzeby fanów. Śledzimy i biernie uczestniczymy w rynku internetowych twórców, dlatego wiemy, jak zwrócić uwagę internauty.

Fot. nieruchomości

Niezależnie od tego czy jesteś deweloperem, agentem nieruchomości, lub prywatną osobą chcącą sprzedać, bądź wynająć swoją nieruchomość. Ostatecznie, ogłoszenie zawsze trafi do sieci. 

Chcąc zainteresować potencjalnych klientów, powinieneś o jak najlepsze zdjęcia swojej nieruchomości. Realizujemy również zdjęcia lotnicze, za pośrednictwem drona.

 

Portfolio

Poniżej prezentujemy zupełnie różne projekty, przedstawiające możliwości TheGreatness. Różnorodne w formatach, stylu i budżecie. Docieramy do wszelakiej grupy docelowej, posiadając wieloletnie doświadczenie w organizacji celów komunikacyjnych.  To tylko część naszych projektów, w razie potrzeby chętnie przedstawimy całą resztę.

Formularz kontaktowy

Zainteresowały Cię nasze realizacje? Chcesz zapytać o swoją? Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz podjąć się z nami współpracy?

Prosimy o zgłoszenie przez formularz kontaktowy bądź bezpośredni kontakt telefoniczny.