Prawdziwi pasjonac​i

Nakręceni na film!

Kreatywna produkcja filmów

Na Twoje zamówienie!

Od kilku lat realizujemy profesjonalne formy wideo. Począwszy od reklam po teledyski. Mamy doświadczenie zarówno w produkcjach telewizyjnych, kinowych jak i internetowych. 

Tworzymy filmy korporacyjne, produktowe, eventowe, imprezowe, reklamowe, fabularne, reklamowe, teledyskowe, dokumentalne, animowane i inne. Chętnie łączymy różne formaty ze sobą.

 

Liczy się jakość.

Żyjemy w czasach, w których już każdy z nas może zrealizować swój własny film. Telefony rejestrują obraz w wysokich roździelczościach, a aplikacje pomagają zmontować film. 

Nie jest to jednak jakość, która dorówna profesjonalnemu sprzętowi, którym my dysponujemy, oraz co najważniejsze – wieloletniemu doświadczeniu w produkcji wideo.

Na każdy budżet!

Stworzymy najlepszą możliwą produkcję w danym budżecie! Nie ważne jest to, czy dopiero zaczynasz, ze swoją działalnością, czy od lat rozliczasz się na koniec roku.

Większy budżet, daje nam możliwości pod względem zaplecza, sprzętu, ludzi. Mniejszy, wymaga kombinacji – ale my tego się nie boimy!

 

Portfolio

Poniżej prezentujemy zupełnie różne produkcje, przedstawiające możliwości TheGreatness. Różnorodne w formatach, stylu i budżecie. Docieramy do wszelakiej grupy docelowej, posiadając wieloletnie doświadczenie w organizacji celów komunikacyjnych.  To tylko część naszych produkcji, w razie potrzeby chętnie przedstawimy całą resztę.
Odtwórz wideo

Film fabularny stworzony pod szyldem TheGreatness. Profesjonalna ekipa, pasja w czystej postaci.

Odtwórz wideo

Aplikacja mobilna CCWallet. Spot reklamowy wykonany dla CoinCasso.

Odtwórz wideo

Video Commercial EBnavi. Profesjonalna animacja motion design.

Żeby zobaczyć więcej...

Sprawdź nasz kanał na youtube!

Formularz kontaktowy

Zainteresowały Cię nasze realizacje? Chcesz zapytać o swoją? Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz podjąć się z nami współpracy?

Prosimy o zgłoszenie przez formularz kontaktowy bądź bezpośredni kontakt telefoniczny.